Iskakanje tramvaja pravilo, a ne slučajnost – koliko života će još ugroziti pogubna Šapićeva saobraćajna politika?
U današnjem incidentu na Dorćolu, u kome je tramvaj iskočio iz šina, ozbiljnije je povređeno 15 osoba. Šta još mora da se desi, da bismo u Beogradu mogli da se bezbedno krećemo - jer nesreće poput ove uveliko više nisu slučajnost, već pravilo u glavnom gradu. Nesreće u šinskom saobraćaju su direktna posledica nebrige za saobraćajnu infrastrukturu i održavanje šinskog sistema, dok je fokus gradske vlasti na uništavanju GSP-a i zloupotrebi javnog prevoza za punjenje džepova privatnika bliskih SNS-u.









